HAKKIMIZDA

YUBER ailesi olarak, hizmet verdiğimiz Demir Çelik sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, 2010 yılından itibaren, teknoloji, ar-ge ve üretim yatırımlarımızla, sektör projelerine ve hayallerine destek olmak amacıyla sürekli ve titizlikle çalışıyoruz.

Çeşitli sektörlerdeki bilgi ve deneyimlerimizle, doğayla barışık sanayi ve insan bütünlüğünü oluşturma amacıyla yola çıktık. Amacımız, Sektörel talepleri, Doğa-İnsan-Üretim bütünlüğünde değerlendirmek ve ülke ekonomisine üretimlerimizle katkıda bulunmaktır.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ; 10.000 m2 üretim alanımızda, eğitimli ve tecrübeli personelimiz, AR-GE altyapımız, yenilikçi & modern makine ve ekipmanlarımızla garanti ediyoruz.

Yuber olarak bizden ne istediğinizi biliyoruz.

Üstün kalite ve devamlı hizmetin buluştuğu adrese hoş geldiniz.
Bize ulaşın
Yuber Kimya & Metalurji

Neler Yapıyoruz?

Yuber'in Faaliyet Alanları

Metalürji

Yuber'i Yakından Tanıyın

Çelik sektörünün içinden doğan YUBER METALURJİ; Özlü Teller, Kalıp, Tandiş ve Pota Örtü Tozu üretimlerini, deneyimli personeli ile 2 ayrı fabrikada yürütmektedir.

Kimya

Yuber'i Yakından Tanıyın

Kimya sektöründe faaliyet gösteren YUBER KİMYA, Titandioksit, Karbon Siyahı ve Katkı Kimyasalları (plastik, polimer ve sentetik elyaf) üretim ve satış hizmetleri vermektedir.

BİZ KİMİZ?

Yuber'i Yakından Tanıyın

Uzmanlık Alanımız 01

Faaliyete başladığımız ilk günden bu güne Özlü Tellerde öncelikle kaliteyi yakalayıp, ardından ürün portföyüne Ca Dikişsiz Boruyu katan YUBER METALURJİ, Döküm Tozlarında ise miks tozların yanı sıra ülkemizde bir ilki başararak granül döküm tozlarını ürün portföyüne katmıştır. Planlanan yatırımlarıyla büyümeye ve sektöre en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.

Vizyonumuz 02

Stratejimiz, pazardaki etkinliğimizi arttırmak, iş ortaklarımızı çeşitlendirerek , müşterilerimize alternatif rekabetçi ürünler sunmak.

"Verimli", "Etkin" ve "Sürekli" hizmet ile müşteri memnuniyetini kazanmak.

Misyonumuz 03

Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en kaliteli hizmet ve en uygun fiyatla karşılamaktır. Temel ilkelerimiz ise, ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven oluşturmak ve kalitede süreklilikten taviz vermemektir.